ford titanium

Wyrafinowanie w połączeniu z najwyższym poziomem komfortu jest możliwe dzięki eleganckiej wersji Titanium samochodów marki Ford. Inteligentne innowacje, najwyższej jakości komponenty zastosowane zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz pojazdu prowadzą do jednego wniosku - Ford w wersji Titanium zachwyci każdego wymagającego kierowcę.  Wersja ta dostępna jest w najpopularniejszych modelach amerykańskiego producenta - Fiesta, Focus, Kuga czy S-Max.

Ford Titanium

Przez wiele lat Ford wyznaczał standardy w zakresie projektowania bogatych wersjach wyposażenia samochodów, czego najlepszym przykładem jest wersja Titanium. Wersja ta w swoich założeniach oferuje znacznie bogatsze wyposażenie od podstawowego przy relatywnie niedużej dopłacie. 

Sukces wersji Titanium marka Ford zawdzięcza optymalizacji wnętrza i podniesieniu funkcjonalności, której wymagają współcześni kierowcy. Elegancka stylistyka Titanium w połączeniu z dynamicznym charakterem samochodu trafiają w gusta większości kierowców oczekujących niebanalnego i bezpiecznego modelu.

Ford Titanium – wnętrze i nadwozie

Zmiany zachodzące pomiędzy wersją Connected a Titanium obejmują różnice znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz pojazdu. Niezależnie od wybranego modelu kierowca może oczekiwać, że wersja Titanium charakteryzuje się jasnymi metalowymi akcentami -  od kierownicy, przez deskę rozdzielczą, po gałkę zmiany biegów. 

Wersja ta oferuje dodatkowe funkcje uprzyjemniające i usprawniające zarówno krótko-, jak i długodystansową jazdę. Wśród elementów wyposażenia w wersji Titanium wyróżnić można m.in.: dwustrefową klimatyzację, automatyczne wycieraczki, czujniki parkowania czy przyciemniane lusterko wsteczne. 

Zmiany mogą obejmować również podniesienie komfortu wewnątrz pojazdu w postaci większych siedzeń czy lepszego nagłośnienia. W przypadku zewnętrznej stylistyki klient Forda otrzymuje bardziej ekskluzywny wygląd samochodu. Dzieje się tak za sprawą większych felg oraz listew w kolorze aluminium wzdłuż dolnej linii szyb bocznych.

Ford Fiesta Titanium

ford fiesta titanium

Ford Fiesta to jeden z najchętniej wybieranych modeli marki Ford. Niezwykle komfortowy i bezpieczny samochód miejski, który od lat zachwyca kierowców sporą przestrzenią i niskim spalaniem. Już w podstawowej wersji wyposażenia posiada wiele nowoczesnych rozwiązań wpływających na komfort i bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

Ford Fiesta Titanium wprowadza do tego modelu jeszcze więcej luksusu i dynamiki, z uwzględnieniem ekologii jazdy. Zmianie ulega zarówno zewnętrzna stylistyka, jak i wnętrze samochodu. 

Do najistotniejszych zmian należy zaliczyć automatyczną klimatyzację, przednie fotele w stylu sportowym z tapicerką materiałową Vibrant, czujniki parkowania czy automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu.

Ford Fiesta wersja Titanium


Ford Focus Titanium

ford focus titanium

Ford Focus tuż obok Fiesty jest jednym z najchętniej kupowanych samochodów w Salonie. Za sukcesem tego auta przemawia wiele elementów, ale najważniejsza jest funkcjonalność i jakość wykonania. 

Samochód został idealnie dopasowany do wymagań współczesnego europejskiego kierowcy. Oszczędne silniki w połączeniu z dobrymi osiągami pozwalają cieszyć się ekonomiczną jazdą bez konieczności rezygnowania z dynamiki podróżowania.

Co oferuje wersja Titanium w modelu Ford Focus? Taka wersja jest niedostępna, uściślając Ford Focus dostępny jest w wersji Titanium X. 

W porównaniu do wersji Connected właściciel nowego samochodu zyskuje przednie wycieraczki z czujnikiem deszczu, przycisk rozrusznika Ford Power, dodatkowe przyciemniane szyby czy 12,3”-cyfrowy, konfigurowalny wyświetlacz na tablicy zegarów.

Ford Focus wersja Titanium X


Ford Kuga Titanium

ford kuga titanium

Ford Kuga to SUV, który przekonuje do siebie urzekającą jakością wykonania i bogatym wyposażeniem. Samochód pod wieloma względami można uznać za wzorcowy w tej klasie. Auto w swojej podstawowej wersji zawiera bogate wyposażenie w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności. 

Ford Kuga Titanium w porównaniu do wersji Trend oferuje 17 calowe obręcze kół ze stopów lekkich, 12,3” cyfrowy wyświetlacz zestawu wskaźników, kamerę ułatwiającą parkowanie tyłem czy klimatyzację dwustrefową z automatyczną regulacją temperatury.

Ford Kuga wersja Titanium


Ford S-Max Titanium

ford s-max titanium

W przypadku samochodów rodzinnych popularnym wyborem jest Ford S-Max. W modelu tym zastosowano inteligentny napęd na wszystkie koła, który dopasowuje moment obrotowy do kół, gwarantując płynną, bezpieczną jazdę. Ford S-Max to niezwykle przestronne auto, którym można wybrać się całą rodziną w dalekie podróże.

Ford S-Max Titanium posiada system nawigacji satelitarnej SYNC 3.2, obsługę Android Auto i Apple CarPlay, modem GSM, automatyczną klimatyzację dwustrefową czy podgrzewaną przednią szybę.

Ford S-Max wersja Titanium


Ford Titanium – jaka cena?

Różnica w cenie pomiędzy wersją podstawową a Titanium uzależniona jest od modelu auta. 

Przykładowo - cena katalogowa modelu Ford Fiesta wynosi 59 700 zł, podczas gdy wersja Titanium kosztuje 62 900 zł.

Twój Ford w wersji Titanium czeka w Auto-Boss

Każdy z omawianych modeli znajduje się w ofercie naszego Autoryzowanego Salonu Ford Auto-Boss. Zapraszamy również do zapoznania się z wersjami Trend, ST-Line i Vignale oraz poszerzenie swojej wiedzy na temat silników Ford.

Pracownicy Salonu Auto-Boss obsługują klientów przez 6 dni w tygodniu w dwóch miastach na Śląsku - w Chorzowie i Bielsku-Białej.

Kontakt


Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  SERWIS

  LETNIE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK

  LETNIE PORZĄDKI: SPRAWDŹ UKŁAD HAMULCOWY, WYPIERZ TAPICERKĘ, WYMIEŃ PIÓRA WYCIERACZEK
 • Promocja kończy się: 31.08.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Letnia oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!

  Letnia oferta na akcesoria. Zaplanuj aktywnie swój czas!
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego

  Ford Connected Wallbox dla 1-fazowych i 3-fazowych systemów zasilania elektrycznego
 • Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS ChorzówOpinie