COVID-19 Pomożemy Online
ford kuga promocja

Ford Kuga Promocja

Czy SUV może być najlepszym miejskim autem? Jak pokazują rankingi i wybory klientów odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: tak, zwłaszcza gdy tym autem jest Ford Kuga. Zapewne czytałeś wiele pozytywnych recenzji i opinii na temat tego auta, a teraz poszukujesz najlepszych promocji? 

Jeżeli tak, to znajdziesz je w naszym Salonie Auto-Boss, w którym ten miejski SUV dostępny jest w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ile możesz zyskać kupując Forda Kuga w promocji Auto-Boss.

Dostępne Samochody

Ford Kuga

Ford Kuga to samochód obok, którego trudno przejść obojętnie. Odważny wygląd oraz sportowa sylwetka rzadko spotykana w autach typu SUV przykuwa uwagę i jest pozytywnie odbierana przez osoby interesujące się motoryzacją. 

Stworzenie nadwozia w dynamicznej formie było możliwe dzięki wykorzystaniu stylistyki Kinect Design będącej wyobrażeniem energii w ruchu.

Nawet najładniejsze auto, które słabo się prowadzi nie będzie w stanie zdobyć uznania kierowców. Ford Kuga to nie tylko piękno z zewnątrz, ale również doskonałe właściwości jezdne i bezpieczeństwo, które stoi na jeszcze wyższym poziomie niż w poprzedniej generacji.


ford kuga promocja


Kuga trzeciej generacji to auto duże, ale doskonale radzące sobie nawet na zatłoczonych drogach i ciasnych parkingach. Samochód dostępny jest z napędem hybrydowym Plug-in ładowanym z zewnętrznego źródła, systemem miękkiej hybrydy (MHEV) i pełnym hybrydowym układem napędowym (FHEV). 

Samochód spełnia surowe europejskie normy emisji spalin i gwarantuje niższe koszty użytkowania. Dostępne są również inne jednostki napędowe jak silnik wysokoprężny EcoBlue czy silnik benzynowy EcoBoost.

Dostępne wersje:

 • Kuga Trend
 • Kuga Titanium
 • Kuga Titanium X
 • Kuga ST-Line
 • Kuga ST-Line X
 • Kuga Vignale

Przestronne wnętrze z wygodnymi fotelami zapewnia komfortową podróż nawet na najdłuższych trasach. Liczne schowki oraz spory bagażnik pozwalają spakować dużą rodzinę na wakacyjny wyjazd. Wykorzystanie nowoczesnych technologii ma wpływ na bezpieczeństwo, wygodę oraz sposób prowadzenia auta.

Ford Kuga - finansowanie zakupu auta w Promocji

W licznych promocjach organizowanych przez nasz Salon możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Nawet pomimo tego to wciąż istotny wydatek w domowym bądź firmowym budżecie. Zakup samochodu może zostać wsparty leasingiem na korzystnych warunkach. 

Finansowanie Ford


Dokładne informacje o sposobach finansowania dostępnych w poszczególnych promocjach zawarte są w opisie promocji, o szczegóły można zapytać również naszych handlowców.

Ford Kuga - aktualna promocja

Ford Kuga jest samochodem, który doskonale wprowadził się na europejski w tym polski rynek. Duża popularność auta, sprawia że poszczególne egzemplarze dostępne w Salonie często się zmieniają. 

Lista aktualnie trwających promocji jest zawsze dostępna na stronie wyprzedaży. Informacje o aktualnie trwających promocjach udzielane są również przez pracowników Salonu.

Ford Kuga w promocji Auto-Boss to nie lada okazja do stania się właścicielem doskonale ocenianego samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych promocji i wybrania idealnego wariantu dla siebie. 

W promocyjnych cenach można znaleźć również pozostałe nasze modele jak np. Ford Focus

Jeżeli mieszkasz na Śląsku w jednym z tych miast: Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Tychy, Mikołów, Częstochowa, Rybnik, Zawiercie, Mysłowice, Jaworzno, czy Dąbrowa Górnicza szybko i bezproblemowo dostaniesz się do naszych Salonów w Chorzowie i Bielsku-Białej.


ford kuga promocja


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Wynajem - Ford Mustang Mach-E

  Ford Wynajem - Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS ChorzówOpinie