COVID-19 Pomożemy Online
ford focus promocja

Ford Focus Promocja

Poszukujesz najlepszej promocji na Forda Focusa i nie możesz znaleźć odpowiedniej oferty? Auto-Boss cyklicznie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne wyprzedaże, dzięki którym można stać się właścicielem auta Ford Focus w promocyjnej cenie. Warto śledzić na bieżąco nasze oferty aby nie przegapić najlepszego momentu na zakup tego miejskiego auta. 

Dostepne samochody

Ford Focus

Ford Focus czwartej generacji jest dostępny w wielu typach nadwozia, niezależnie na jakie się zdecydujesz otrzymasz samochód elegancki i wpisujący się w europejskie poczucie estetyki. 

Jest to zrozumiałe tym bardziej dlatego, że auto zostało opracowane przez europejski oddział i nawiązuje do Fiesty. Jak większość obecnie produkowanych modeli tak i Ford Focus zyskał element wyróżniający go spośród konkurencji w tym segmencie aut, a jest nim duży ekran dotykowy znajdujący się pośrodku konsoli centralnej. Samochód oferowany jest w kilku wersjach silnikowych.

Ford Focus posiada szereg zalet jak niskie spalanie, wygodne fotele czy dużą przestrzeń wewnątrz auta. Dzięki temu jest samochodem atrakcyjnym dla wielu kierowców, a jego relatywnie niska cena sprawia, że auto jest bardzo popularne i nie sposób nie zauważyć go na naszych drogach. 

Jednak nawet najlepsza cena może być jeszcze niższa, gdy trafi się na dobrą promocję, a w Fordzie nie znamy innych.


focus promocja


Ford Focus - finansowanie zakupu auta w Promocji

Rabaty nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych zależnie od modelu auta i wersji wyposażenia potrafią skutecznie przekonać do zakupu wymarzonego auta. Ford Focus jest samochodem, który w swojej bazowej cenie w pełni spełnia założenia dobrej relacji ceny do jakości wykonania.


Samochody dostępne w promocjach, dostępne są do zakupu z wykorzystaniem oferty finansowania Ford. Przedsiębiorcy i osoby prywatne mogą liczyć na nasze wsparcie przy zakupie samochodów nowych i używanych. Dokładne informacje o sposobach finansowania dostępnych w poszczególnych promocjach zawarte są w opisie promocji, o szczegóły można zapytać również naszych handlowców.

Finansowanie Ford

Ford Focus Aktualna promocja

Ford Focus to bardzo rozchwytywane auto, które doskonale sprawdza się na polskich drogach. Wielu kierowców poszukujących aktualnych promocji na to auto zachęcamy do sprawdzenia aktualnych wyprzedaży. 

Oferty promocyjne Forda, a co za tym idzie naszego salonu są ograniczone czasowo, albo przez liczbę dostępnych w promocji egzemplarzy. Ford Focus w promocji jest dostępny najczęściej w ofercie limitowanej trwającej do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją.

Auto-Boss w swojej ofercie posiada również auta używane w tym samochody poleasingowe, które często sprzedawane są w okazyjnych cenach, w gronie aut dostępnych na wyprzedaży można znaleźć również Forda Kuga

Informacje o aktualnie trwających promocjach udzielane są również przez pracowników Salonu. Jeżeli mieszkasz na Śląsku w jednym z tych miast: Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Tychy, Mikołów, Częstochowa, Rybnik, Zawiercie, Mysłowice, Jaworzno, Łaziska Górne czy Dąbrowa Górnicza szybko i bezproblemowo dostaniesz się do naszych Salonów w Chorzowie i Bielsku-Białej. 


ford focus promocja


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  MUSTANG Mach-E w PROGRAMIE "MÓJ ELEKTRYK"

  MUSTANG Mach-E w PROGRAMIE
 • Promocja kończy się: 31.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Nadwozia Auto-Boss

  Nadwozia Auto-Boss
 • Promocja kończy się: 31.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Transit Custom Nugget w promocyjnych cenach

  Ford Transit Custom Nugget w promocyjnych cenach
 • Promocja kończy się: 31.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Personalizacja RANGER RAPTOR

  Personalizacja RANGER RAPTOR
 • Promocja kończy się: 31.12.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Program MojaWieś

  Program MojaWieś
 • Promocja kończy się: 31.12.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Oferta tygodnia

  Oferta tygodnia
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS ChorzówOpinie