COVID-19 Pomożemy Online
ford mysłowice

Salon Samochodowy Ford blisko Mysłowic

Auto-Boss to Salon Samochodowy Ford znajdujący się blisko Mysłowic, w Chorzowie a jego działalność sięga roku 1994. Jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy kierowcom ze Śląska dostęp do nowych i sprawdzonych używanych samochodów marki Ford. Od początku działalności chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne klientowi, w którym będzie w stanie załatwić wszystkie sprawy związane ze swoim samochodem. Dlatego naturalnym było utworzenie Autoryzowanego Serwisu zatrudniającego najlepszych mechaników, rozpoczęcie sprzedaży części i akcesoriów oraz oferowanie korzystnych opcji finansowania i ubezpieczenia auta. 


ford mysłowice


Z naszej oferty korzystają klienci z Mysłowic i całego Śląska, a ich liczne pozytywne opinie są motorem napędowym do dalszego działania. Zapraszamy do lepszego poznania naszej oferty i wyboru idealnego samochodu.

Serwis Ford dla mieszkańców Mysłowic

Każdy samochód posiada części, które pod wpływem eksploatacji ulegają mechanicznym uszkodzeniom. Korzystając z naszego Serwisu pojazdów marki Ford mogą Państwo kompleksowo zadbać o swoje auta. Prowadzimy liczne szkolenia dla naszych mechaników i diagnostów, dzięki którym są oni w stanie przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane naprawy i są na bieżąco z technologiami wykorzystywanymi w najnowszych modelach. 


ASO zapewnia dostęp do oryginalnych części zamiennych w korzystnych cenach. Zakup oryginalnych zamienników często stanowi najlepsze rozwiązanie, gdyż hamuje się w ten sposób spadek wartości auta, ma się pewność że nie będzie problemu ze spasowaniem części oraz zyskuje się poczucie bezpieczeństwa. W dłuższym terminie oryginalne części zamienne wychodzą również taniej od zamienników wątpliwego pochodzenia.


serwis ford mysłowice


Czym konkretnie zajmujemy się w naszym Serwisie? Prowadzimy usługi z zakresu: lakierowania, napraw mechanicznych i blacharskich, diagnostyki oraz wulkanizacji. Naprawy wykonane w naszym Autoryzowanym Serwisie to gwarancja jakości i terminowego wykonania. ASO Ford w Auto-Boss korzysta z doskonale wyposażonej Stacji Kontroli Pojazdów, w której mamy dostęp do zaawansowanego technologicznie sprzętu diagnostycznego.


Nasi mechanicy z chęcią pomogą również w instalacji akcesoriów i części pochodzących z katalogu Ford Perfomance. Zwiększają one komfort, osiągi oraz personalizują samochód pod konkretne wymagania, a co znajduje się w katalogu?


 • elementy stylizacyjne (gałki dźwigni skrzyni biegów, osłony dźwigni hamulca ręcznego)

 • bagażniki (dachowe, do przewozu roweru, haki holownicze, akcesoria przedziału bagażowego)

 • zabezpieczenia samochodu (chlapacze, ochrona zderzaka, osłony silnika, dywaniki podłogowe)

 • części zwiększające bezpieczeństwo (zestaw pierwszej pomocy, trójkąty, pełnoekranowe lusterka, breloczek z czujnikiem ruchu)

 • części wpływające na komfort (deflektory wiatru, ogrzewanie parkingowe, podłokietniki z gniazdem USB)

 • audio i nawigacja (głośniki, systemy audio, nawigacje multimedialne)

 • elektryfikacja


Sprawdzony Dealer marki Ford dla samochodów nowych i używanych

Niezależnie czy znasz się na motoryzacji czy wkracza ona w Twój obszar zainteresowania tylko podczas kupowania samochodu, możesz liczyć na pomoc naszych doradców. Ford w swojej gamie posiada wiele modeli aut dostępnych w różnych wariantach, ilość możliwości może przyprawić o ból głowy, ale korzystając z naszych usług dostaniesz rzetelnie i w przystępny sposób przedstawione zalety konkretnych modeli i szybko będziemy wspólnie w stanie wybrać najlepszy wariant. 


Korzystanie z usług Autoryzowanego Dealera ma szczególne znaczenie podczas zakupu auta używanego. Kupując kilkuletni samochód można spędzić wiele czasu przeszukując serwisy ogłoszeniowe, a gdy już znajdzie się ten wyglądający najlepiej, na miejscu często okazuje się, że ogłoszenie nie miało wiele wspólnego z rzeczywistością. Wybierając używany samochód w Salonie Samochodowym Auto-Boss masz pewność, że jest on w doskonałym stanie technicznym a jego historia jest udokumentowana. 


Wszystkie używane auta sprzedawane w naszym Salonie przechodzą kontrolę w ASO, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom tylko najlepsze egzemplarze.

Oferta Forda

Czas przejść do oferty, jest ona zbyt szeroka do omówienia na łamach tej konkretnej strony, dlatego zachęcamy do sprawdzenia obecnie dostępnych samochodów, w których znajduje się szczegółowy opis konkretnych egzemplarzy.


Ford produkuje samochody dla praktycznie, każdej grupy społecznej od małych aut stworzonych z myślą o wykorzystaniu w miastach po samochody dostawcze idealne dla biznesu. Poniżej przedstawiamy listę wybranych modeli samochodów z portfolio Forda, które są uniwersalne i idealnie sprawdzą się w mieście oraz na dłuższej trasie.


Ford Puma - jest to samochód typu SUV, zwrotny, dynamiczny i doskonale radzący sobie w miejskiej przestrzeni. Sportowy charakter auta przypadnie do gustu wielu kierowcom ceniącym podwyższoną pozycję za kierownicą, ale równocześnie niechcącym rezygnować z dynamicznej jazdy. Auto wyposażone jest w wiele nowoczesnych technologii ułatwiających prowadzenie i wykonywanie manewrów na parkingu.


Ford Kuga - pozostając przy autach typu SUV nie sposób nie wspomnieć o nowym Fordzie Kuga będącym jednym z najlepiej ocenianych aut w swoim segmencie. Niepowtarzalny wygląd został doceniony przez krytyków i kierowców z całego świata. Wykorzystanie systemu Ford Co-Pilot 360 pozwala w pełni cieszyć się jazdą oraz zapewnia bezpieczeństwo i wpływa na zwiększony komfort podróżowania. Polecamy sprawdzić aktualne promocje na Forda Kuga.


Ford Focus - samochód zaprojektowany tak aby każda podróż była przyjemniejsza i bezpieczniejsza niż kiedykolwiek. Ford Focus podobnie jak wyżej wymienione auta posiada szereg technologicznych rozwiązań wspomagających kierowcę i odciążając go nieco podczas podróży. Polecamy sprawdzić aktualne promocje na Forda Focusa.


Ford Mondeo - w swojej najnowszej generacji oferuje jeszcze bardziej wyrafinowany sposób jazdy i poprawioną ekonomię. Nad bezpieczeństwem kierowcy, pasażerów i pieszych czuwa Pre-Collision Assist. Wybierając Forda Mondeo, zrozumiesz dlaczego samochód zbiera tyle pozytywnych opinii.

Opcje finansowania zakupu nowego auta

Zakup nowego aut często stanowi istotny wydatek w domowym bądź firmowym budżecie. Ford wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując leasing na doskonałych warunkach. Program Ford leasing kierowany jest zarówno do osób chcących kupić nowe modele Forda jak i używane samochody. 

Odwiedź nasz Salon Salon samochodowy w Chorzowie

Decydując się na zakup i serwisowanie auta w Auto-Boss masz gwarancję, że Twoim samochodem zajmą się najlepsi specjaliści z regionu, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Liczne pozytywne opinie zdobywane na przestrzeni wielu lat naszej działalności są najlepszym potwierdzeniem świadczenia wysokiej jakości usług. Cieszymy się, że z naszej oferty każdego roku korzysta coraz więcej kierowców ze Śląska i okolic. Oferta aut nowych i używanych pozwala zaspokajać potrzeby mieszkańców Mysłowic, Bytomia, Katowic i całego Śląska na samochody rodem zza wielkiej wody. 


ford samochody mysłowice


Zachęcamy mieszkańców Mysłowic do kontaktu drogą elektroniczną bądź telefoniczną z naszymi specjalistami oraz odwiedzin bezpośrednio w Salonie Samochodowym znajdującym się w Chorzowie pod adresem Drogowa Trasa Średnicowa 51. Z oferty Salonu i Serwisu chętnie korzystają mieszkańcy wszystkich śląskich miast m.in. Zabrza, Katowic, Tychów, Zawiercia, Mikołowa, Rybnika, Częstochowy, Bytomia, Jaworzna, Gliwic i wielu innych. Osoby mieszkające blisko Bielska-Białej zapraszamy do odwiedzenia naszego drugiego Salonu zlokalizowanego pod adresem Warszawska 299.


Promocje

 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Wynajem - Ford Mustang Mach-E

  Ford Wynajem - Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2021 wraz z montażem
Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS ChorzówOpinie