Autoryzowany Salon Samochodowy Ford

Salon Samochodowy Ford znajdujący się obok Gliwic w Chorzowie od 1994 roku oferuje swoim klientom innowacyjne, motoryzacyjne rozwiązania światowej sławy amerykańskiego producenta samochodowego. Dealer Ford Auto-Boss w Chorzowie tworzy prestiżową przestrzeń, specjalizując się w sprzedaży nowych i używanych samochodów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy świadomymi właścicielami Salonu Forda niedaleko Gliwic - zdecyduj się skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na Serwis prowadzony przez ASO, nasi mechanicy naprawią każde auto.

Dealer Ford w pobliżu Gliwic

Mogą nas Państwo znaleźć w nowoczesnym i designerskim wnętrzu Salonu marki Ford przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Oferta dopasowana pod wymagania współczesnego kierowcy obejmuje zarówno nowe, jak i używane samochody Forda niedaleko Gliwic. Poza tym prowadzimy sprzedaż oryginalnych, certyfikowanych części i akcesoriów w ASO, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i polepszyć możliwości eksploatacyjne pojazdów. 

Udostępniliśmy dla Państwa użytku nowoczesne, przestronne poczekalnie, chcąc zapewnić komfortowe warunki zakupów. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Ford w Europie, dbając o jakość świadczonych usług i obsługę zgodną z najwyższymi standardami.


salon samochodowy gliwice Ford


Ford używane auta

Odnośnie oferty na używane Fordy, zmienia się ona bardzo dynamicznie i nie sposób aktualizować jej w kliku miejscach jednocześnie. Modele używane znajdą Państwo na stronie "dostępne samochody" wybierając filtr "używane", wchodząc przez ten link: ford używane albo odwiedzając nasz Salon Samochodowy. Korzystając z oferty Dealera Ford mają Państwo gwarancje, że sprzedawane używane auta zostały dokładnie sprawdzone w ASO a informacje udzielone podczas sprzedaży nie będą rozmijać się z prawdą. 

Każdy samochód posiada dokładny opis, który powinien pozwolić dokonać wyboru. Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość przetestowania danego egzemplarza podczas jazdy próbnej, do czego serdecznie zachęcamy. Oferujemy również atrakcyjne oferty leasingu, zapraszamy do odkrycia auta dla siebie. 


ford używane gliwice


Serwis w ASO Ford - części zamienne

Oszczędność czasu i pieniędzy to znak współczesności, dlatego prowadzimy również Serwis Forda, w którym dokonają Państwo podstawowych i skomplikowanych napraw pojazdów. Marka Ford projektuje i produkuje niezawodne samochody, jednak jak każdy sprzęt pojazdy również się zużywają i ulegają mechanicznym uszkodzeniom. Mechanicy Forda w ASO konsultują z klientami wykonywane usługi, przedstawiając koszty naprawy, czas jej zrealizowania i przebieg usuwania usterki.


serwis ford naprawa mechanik


Sklep Ford

Ponadto prowadzimy sklep Forda w pobliżu Gliwic, zapewniając dostęp do certyfikowanych części i akcesoriów samochodowych. Dealer Ford jest w stanie zaoferować Państwu dostęp do wielu akcesoriów wśród, których znajdą się haki holownicze, akcesoria transportowe, bagażniki dachowe oraz masa innych dostępnych do zobaczenia w katalogu Forda.

Innowacyjność w najprostszej formie

Sylwetki oferowanych przez nas samochodów są indywidualnie dobierane zgodnie z przeprowadzoną analizą potrzeb klienta. Współczesność oczekuje stosowania zaawansowanych rozwiązań, które są zamknięte w najprostszej, kompaktowej formie. Personalizacja wybranego pojazdu jest możliwa m.in. dzięki częściom do Forda oferowanym przez Auto-Boss. Jako Dealer Ford pozyskujemy klientów nie tylko z województwa śląskiego, ale również z całej Polski. Kilometry przestają mieć znaczenie, gdy ktoś inwestuje w bezpieczeństwo i swoją przyszłość jako kierowcy.


ford gliwice dealer


Sprawdź Ford w okolicach Gliwic

ASO marki Ford niedaleko Gliwic dedykuje swoją ofertę początkującym i zaawansowanym kierowcom, którzy chcą powierzyć swoją przyszłość w ręce profesjonalistów. Niezmiennie od wielu lat zdobywamy referencje wyrażające zadowolenie klientów i zawierające ich pochwały w kontekście standardów obsługi klienta. Cieszymy się, że możemy oferować auta nowe i używane docierając do szerszego grona odbiorców. Zachęcamy do kontaktu z Salonem Ford Auto-Boss w pobliżu Gliwic, gwarantujemy Państwu satysfakcję i oferujemy wieloletnią współpracę wraz z pomocą przy usterkach czy wymianach części w pojeździe. 

Zapraszamy również osoby z innych miast rejonu Śląska takich jak Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Jaworzno, Zawiercie, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec czy Bytom. Kontakt do nas mogą Państwo odnaleźć w sekcji Kontakt, a mapę dojazdu obrazującą miejsce naszego Salonu znajdą Państwo poniżej.