Ford mikołów salon i serwis

Salon i Serwis Ford niedaleko Mikołowa

Jesteśmy doświadczonym Autoryzowanym Salonem i Serwisem pojazdów marki Ford w pobliżu Mikołowa, oferującym naszym klientom kompleksową obsługę zgodną ze standardami firmy Ford. Rynek motoryzacyjny jest wymagającą branżą, dlatego pracujemy według określonych zasad i schematów, aby móc Państwu zaproponować możliwie jak najwięcej satysfakcjonujących rozwiązań.

Auto-Boss to nie tylko Salon Samochodowy, ale również Autoryzowany Serwis Ford specjalizujący się m.in. w naprawach o charakterze blacharsko-lakierniczym czy mechanicznym.

Dostępne od ręki Samochody Ford

Serwis Ford - skuteczna naprawa

Prowadzony przez naszą firmę Serwis Forda w pobliżu miasta Mikołowa, a konkretnie w Chorzowie jest gwarancją wykonania napraw serwisowych na najwyższej poziomie, a wszelkie działania i decyzje są nadzorowane przez wykwalifikowanych mechaników i diagnostów. W naszym profesjonalnym warsztacie mogą Państwo wykonać szereg napraw, a wśród nich:

  • serwis mechaniczny
  • serwis blacharsko-lakierniczy
  • wymiana opon
  • diagnostyka akumulatora
  • diagnostyka komputerowa

Liczne szkolenia pozwalają utrzymać wiedzę mechaników oraz zdecydowanie ją pogłębiać tak, aby być gotowym na nowinki technologiczne nowych modeli oraz każdy rodzaj uszkodzeń. Dokładamy wszelki starań, aby samochody, które do nas trafiają były naprawiane w możliwie krótkim czasie, a koszt ewentualnych napraw był odpowiednio szybko znany.

serwis volvo mikołów

Najważniejsze jest zadowolenie klienta, a na to w głównej mierze wpływa nie tylko czas i koszt naprawy, ale przede wszystkim jej jakość - o nią mogą być Państwo spokojni, Autoryzowany Serwis Ford Auto-Boss przyjmuje klientów poruszających się po drogach Mikołowa i Śląska od wielu lat. Znamy dokładnie każdy model i wiemy, jak skutecznie go naprawić.

W naszych naprawach wykorzystujemy oryginalne części zamienne, które są gwarancją utrzymania jakości i przejechania wielu kilometrów bez awarii.

Skorzystaj z naprawy Forda w Auto-Boss, aby poznać szczegóły prawidłowej eksploatacji pojazdów i dowiedzieć się, czym jest prawdziwa niezawodność.

Serwis Ford

Salon Samochodowy Ford dla mieszkańców Mikołowa

Nasz Salon Samochodowy w pobliżu Mikołowa jest utożsamieniem innowacyjności i technologii, prezentując swoim klientom współczesne modele samochodów osobowych i dostawczych. 

Dynamiczny design i bezawaryjność kryją się pod nazwą marki samochodowej Ford, która od lat projektuje i produkuje pojazdy w przystępnych cenach, nie tracąc przy tym na jakości. Gdy części podlegające eksploatacji wyczerpią swoją żywotność zapraszamy na naprawę do naszego serwisu.

Większość naszych klientów to osoby, dla których stosunek jakości do ceny jest warunkiem decydującym o zakupie nowego lub używanego samochodu

Zapewniamy Państwu dostęp do atrakcyjnych rozwiązań finansowania i szerokiej oferty ubezpieczeniowej, bo wiemy, jak ważny jest sprawny samochód, który służy przez wiele lat. Korzystamy z najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań, które przekładają się na wygodę i jakość użytkowania pojazdów.

Mikołów wybiera samochody Ford

Przychodząc do Salonu Samochodowego Auto-Boss mogą Państwo liczyć na zapoznanie się ze zdecydowaną większością modeli Forda produkowanych na przestrzeni ostatnich 10 lat. 

Prowadzimy sprzedaż aut nowych i używanych, wszystkie obecnie dostępnie od ręki samochody można znaleźć na stronie dostępne samochody a wśród nich Nowy Ford Kuga. Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszymi modelami:

Ford Focus – jest to samochód doskonale znany nie tylko osobom zainteresowanym autami naszej marki. Ford Focus trafił do wielu firm i prywatnych osób, stając się bardzo popularnym autem na polskich drogach. Jest to samochód kompaktowy produkowany od 1998 roku, a od niedawna możemy pochwalić się nową czwartą generacją, która wprowadza wiele zmian. Salon Samochodowy Auto-Boss oferuje klientom możliwość nabycia aut trzeciej i czwartej generacji. 

W tym pierwszym przypadku mówimy o autach używanych, natomiast oferta na czwartą generację Forda Focusa to zarówno auta nowe, jak i używane.

Egzemplarze produkowane od 2018 roku charakteryzują się agresywniejszą stylistyką oraz dużym ekranem zamontowanym pośrodku deski rozdzielczej. Focus został wyposażony w wiele nowoczesnych technologii odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Ford Transit – najpopularniejszy samochód dostawczy na świecie, kiedy rozpoczynała się produkcja tego auta, nawet sami nie mogliśmy przypuszczać, że osiągnie taki sukces. Ford Transit to najdłużej produkowany model naszego koncerny. Samochód spełnia wszystkie oczekiwania właścicieli firm potrzebujących auta przestronnego, niezawodnego i oszczędnego w zużyciu paliwa.

ford transit mikołów

Ford Mustang – samochód, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla wielu osób marzenie motoryzacyjne, które coraz częściej się spełnia również w Polsce, z czego niezmiernie się cieszymy. Ford Mustang pobudza emocje od dekad, a każda nowa generacja jest szeroko komentowana. W Auto-Boss czeka na Państwa szeroki wybór Mustangów wyprodukowanych w 2019 roku.

ford mustang mikołów

Salon Samochodowy Mikołów

Autoryzowany Salon Samochodowy Auto-Boss znajduje się w przestronnym, nowoczesnym wnętrzu, które zachwyca nie tylko wyglądem, ale również ofertą designerskich, niezawodnych samochodów. Ciągle pracujemy nad rozwojem usług i ofertą Salonu Samochodowego, dlatego zachęcamy wymagających klientów do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystaniem z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Tuż obok Salonu znajduje się przestronny Serwis, w którym nasi mechanicy dokonują napraw w krótkim czasie. 

Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym z pobliskich miast dla Mikołowa jak Rybnik, Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Jaworzno, Zawiercie, Mysłowice, Katowice, Tychy. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości odbycia jazdy próbnej - umów się na wizytę.
Promocje

Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Chorzów