Salon i Serwis Ford blisko miasta Gliwice

Autoryzowany Salon Samochodowy Ford w pobliżu Gliwic

Salon Samochodowy Ford znajdujący się obok Gliwic w Chorzowie od 1994 roku oferuje swoim klientom innowacyjne, motoryzacyjne rozwiązania światowej sławy amerykańskiego producenta samochodowego. Dealer Ford Auto-Boss w Chorzowie tworzy prestiżową przestrzeń, specjalizując się w sprzedaży nowych i używanych samochodów w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy świadomymi właścicielami Salonu Forda niedaleko Gliwic - zdecyduj się skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na Serwis prowadzony przez ASO, nasi mechanicy naprawią każde auto. Z Gliwic dojedziesz do nas w zaledwie 17 minut.

Dostępne od ręki Samochody Ford

Dealer Ford w pobliżu Gliwic

Mogą nas Państwo znaleźć w nowoczesnym i designerskim wnętrzu Salonu Samochodowego marki Ford przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Oferta dopasowana pod wymagania współczesnego kierowcy obejmuje zarówno nowe, jak i używane samochody Forda niedaleko Gliwic. Poza tym prowadzimy sprzedaż oryginalnych, certyfikowanych części i akcesoriów w ASO, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i polepszyć możliwości eksploatacyjne pojazdów. 

W naszym salonie sprzedaży posiadamy nowoczesne i przestronne poczekalnie, które zapewnią komfortowe warunki zakupów i oczekiwania na załatwienie sprawy. Jako Autoryzowany Dealer marki Ford dbamy, aby jakość świadczonych usług i obsługa była zgodna z najwyższymi standardami.

salon samochodowy gliwice Ford

Ford używane auta blisko Gliwic

Oferta na używane Fordy zmienia się bardzo dynamicznie i nie sposób aktualizować jej w kliku miejscach jednocześnie. Modele używane znajdą Państwo na stronie "dostępne samochody" wybierając filtr "używane", wchodząc przez ten link: ford używane albo odwiedzając nasz Salon Samochodowy. Korzystając z oferty Dealera Ford mają Państwo gwarancje, że sprzedawane używane auta zostały dokładnie sprawdzone w ASO a informacje udzielone podczas sprzedaży nie będą rozmijać się z prawdą. 

Każdy samochód posiada dokładny opis, który powinien pozwolić dokonać wyboru. Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość przetestowania danego egzemplarza podczas jazdy próbnej, do czego serdecznie zachęcamy. Oferujemy również atrakcyjne oferty leasingu, zapraszamy do odkrycia auta dla siebie. 

ford używane gliwice

Serwis w ASO Ford - części zamienne

Oszczędność czasu i pieniędzy to znak współczesności, dlatego prowadzimy również warsztat Forda, w którym dokonają Państwo podstawowych i skomplikowanych napraw pojazdów. Marka Ford projektuje i produkuje niezawodne samochody, jednak jak każdy sprzęt pojazdy również się zużywają i ulegają mechanicznym uszkodzeniom. 

Serwis Ford

Mechanicy Forda w ASO konsultują z klientami wykonywane usługi, przedstawiając koszty naprawy, czas jej zrealizowania i przebieg usuwania usterki.

serwis ford naprawa mechanik


Sklep Ford

Ponadto prowadzimy sklep Forda w pobliżu Gliwic, zapewniając dostęp do certyfikowanych części i akcesoriów samochodowych. Dealer Ford jest w stanie zaoferować Państwu dostęp do wielu akcesoriów wśród, których znajdą się haki holownicze, akcesoria transportowe, bagażniki dachowe oraz masa innych dostępnych do zobaczenia w katalogu Forda. W swojej ofercie posiadamy także różnego rodzaju gadżety sygnowane Ford, które zadowolą każdego miłośnika tej marki.

Gliwice wybierają Ford Auto-Boss

Sylwetki oferowanych przez nas samochodów są indywidualnie dobierane zgodnie z przeprowadzoną analizą potrzeb klienta. Współczesność oczekuje stosowania zaawansowanych rozwiązań, które są zamknięte w najprostszej, kompaktowej formie. Personalizacja wybranego pojazdu jest możliwa m.in. dzięki częściom do Forda oferowanym przez Salon Samochodowy Auto-Boss. 

Jako Dealer Ford pozyskujemy klientów nie tylko z województwa śląskiego, ale również z całej Polski. Kilometry przestają mieć znaczenie, gdy ktoś inwestuje w bezpieczeństwo i swoją przyszłość jako kierowca.

ford gliwice dealer


Salon Samochodowy Ford blisko Gliwic

ASO marki Ford niedaleko Gliwic dedykuje swoją ofertę początkującym i zaawansowanym kierowcom, którzy chcą powierzyć swoją przyszłość w ręce profesjonalistów. Niezmiennie od wielu lat zdobywamy referencje wyrażające zadowolenie klientów i zawierające ich pochwały w kontekście standardów obsługi klienta. Cieszymy się, że możemy oferować auta nowe i używane docierając do szerszego grona odbiorców w tm klientów z Gliwic, Bytomia, Zabrza czy Katowic

Zachęcamy do kontaktu z Salonem Ford Auto-Boss w pobliżu Gliwic, gwarantujemy Państwu satysfakcję i oferujemy wieloletnią współpracę wraz z pomocą przy usterkach czy wymianach części w pojeździe. 

Kontakt

Zapraszamy również osoby z innych miast rejonu Śląska takich jak Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Jaworzno, Zawiercie, Mysłowice, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec czy Bytom. Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz umawiania się na jazdy testowe.
Promocje

Pokaż najnowsze promocje AUTO-BOSS Chorzów

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od AUTO-BOSS Chorzów