Salon samochodowy Ford w pobliżu Bytomia

Autoryzowany Salon i Serwis Samochodowy Ford Auto-Boss niedaleko Bytomia od lat oferuje pojazdy światowej sławy koncernu motoryzacyjnego. W codziennej pracy z klientem stawiamy przede wszystkim na efektywne rozwiązania i profesjonalną obsługę, która stanowi klucz do sukcesu w poszukiwaniu nowego samochodu. Nasz Salon marki Ford w Chorzowie stawia czoła współczesnym problemom i oczekiwaniom, oferując kierowcom optymalne i przemyślane propozycje. W dobie konsumpcjonizmu i przesytu produktami staramy się dobierać samochody w taki sposób, aby służyły kierowcom wiele lat i były bezawaryjne.

Bytom to istotne miasto w funkcjonowaniu organizmu jakim jest aglomeracja górnośląska. To duże miasto wita przyjezdnych z północnego zachodu i robi to bardzo dobrze dzięki wielu urokliwym kamienicą. W Bytomiu mieszka wielu pasjonatów marki Ford, cieszymy się, że możemy docierać do Państwa dzięki salonowi samochodowemu oraz Autoryzowanemu Serwisowi.

Serwis Ford niedaleko Bytomia

Poza salonem Forda niedaleko Bytomia prowadzimy również serwis samochodowy, w którym dokonujemy podstawowych i zaawansowanych napraw pojazdów z zakresu mechaniki, lakiernictwa czy blacharstwa. Nasza firma łączy w sobie precyzję działania i profesjonalizm. Od lat inwestujemy w sprzęt diagnostyczny i ciągły rozwój kadry mechaników, dzięki czemu możemy gwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług i niezawodne, oryginalne części do Forda. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twój samochód był sprawny przez wiele lat, zainwestuj w niego z naszą pomocą.

Ford części

Jeżeli poszukujesz części zamiennych do swojego Forda nie mogłeś trafić lepiej. Jako Autoryzowany Serwis posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w korzystnych cenach. Dopuszczamy możliwość samego zakupu części bez ich montażu na miejscu, niemniej zachęcamy do skorzystania z doświadczenia naszych mechaników. Ford pozwala również modyfikować wybrane modele na bardzo wiele sposób, przez zakup odpowiednich akcesoriów i części.

Części mechaniczne stanowią jedynie pewien kawałek naszej oferty związanej z elementami do Forda. Równie istotna jest sprzedaż części pozwalających spersonalizować auto, kryją się one pod nazwą Ford Performance. Wśród bogatej oferty znajdzie się coś dla osób chcących poprawić bezpieczeństwo, wygodę czy wygląd auta.

Możliwości jest bardzo wiele, zachęcamy do zapoznania się z nimi na stronie "części i akcesoria".

Nowoczesne podejście w Ford

Salon samochodowy Auto-Boss posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze modele samochodów osobowych i dostawczych - zarówno tych z pierwotnego, jak i wtórnego rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę, która rozpoczyna się od pierwszej rozmowy z klientem i analizy jego potrzeb, a następnie przechodzi na kolejne etapy współpracy - doradztwo czy przedstawienie oferty finansowania. Salon Forda Auto-Boss skupia się przede wszystkim na kierowcy - jego oczekiwaniach oraz możliwościach finansowych. Zapraszamy również do skorzystania z serwisu Ford.

Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Zabrze, Ruda Śląska czy Katowice. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ tylko w ten sposób będziemy mogli Państwa poznać i dobrać indywidualną ofertę.