COVID-19 Pomożemy Online

Ford Serwis. Wszystko w zasięgu ręki. Odzyskaj kontrolę.

Serwis Ford Chorzów

Autoryzowany serwis Ford Auto-Boss w Chorzowie to miejsce prac przeszkolonych mechaników z pasją i umiejętnościami do naprawiania różnego rodzaju usterek w samochodach marki Ford. Będąc ASO Ford posiadamy nie tylko mechaników doskonale znających się na swojej pracy, ale również narzędzia, które sprawiają że dokonywanie napraw jest możliwe i przebiega w szybkim tempie.

Ford produkuje swoje samochody z zachowaniem najwyższych standardów, jednak normą jest, że części ulegają eksploatacji i wymagają naprawy bądź wymiany. Regularne serwisowanie auta, pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i utrzymywać wartość samochodu na wysokim poziomie.

Mechanicy Ford czekają na Państwa

Dbając o zachowanie wysokiej skuteczności i zadowolenia klientów, regularnie przeszkalamy naszych specjalistów i dajemy im szanse na rozwój. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu iż oddanie samochodu do serwisu może wiązać się ze stresem, dlatego wykwalifikowany personel dokładnie wytłumaczy jakie naprawy są konieczne, ile czasu zajmie ich wykonanie oraz jaki będzie ostateczny koszt. Nasi mechanicy i diagności ciągle się rozwijają i mają w sobie pasję do wykonywanej pracy. 

Oddając samochód do naszego serwisu masz pewność, że naprawy zostaną wykonane w należyty sposób i w satysfakcjonującym terminie. Jako autoryzowany salon i serwis dysponujemy również dostępem do oryginalnych części Ford, których montaż wydłuży życie samochodu i pozwoli zachować jego cenę.

Serwis Ford dla całego Śląska

Serwis Ford Auto-Boss znajduje się w Chorzowie, ale obsługuje klientów z rejonu całego Śląska w tym takich miast jak Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Tychy, Mikołów czy Dąbrowa Górnicza. Dla osób z okolic Bielska-Białej polecamy serwis wchodzący w skład grup Auto-Boss znajdujący się właśnie w tym mieście. W ASO FORD zatrudniamy najlepszych mechaników, potrafiących dokonać niezbędnych napraw, nie zwlekaj i wybierz profesjonalistów. 

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz. Pełny przegląd oraz dostęp do części i akcesoriów w rozsądnej cenie. Świetny serwis mamy w naszym DNA.

Ford Economy


Serwisuj pojazd w naszym salonie

 •  Oferta Auto Boss
 •  
 • W ofercie między innymi:

  1. Serwis Szybkiej Obsługi
  2. Certyfikowani technicy Ford
  3Serwis mechaniczny
  4. Stacja Kontroli Pojazdów
  5. Transit Centrum
  6. Serwis blacharsko - lakierniczy
  7. Sprawdzenie stanu i wymiana opon
  8. Diagnostyka akumulatora

  Napisz do nas


 • Oferta Auto-Boss
 •  
 • Oryginalne części

  Doskonała jakość. 
  Oryginalne części, praktyczna cena!

  1. Oryginalne części i akcesoria
  Ford wraz z gwarancją
  2. Diagnostyka komputerowa
  3. Rozszerzona gwarancja premium
  4. Pomoc drogowa
  5. Rezerwacja wizyt online

  Napisz do nasAktualności i wydarzenia


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera