Salon Ford Auto-Boss Chorzów 

AUTO-BOSS to Autoryzowany Salon i Serwis Forda w Chorzowie, który na śląskim rynku automotive działa i konsekwentnie rozwija się nieprzerwanie od 1994 roku.

W eleganckich, przestronnych wnętrzach, na Klientów czeka pełna gama nowych samochodów marki Ford: osobowych oraz dostawczych. Wiele modeli dostępnych jest od ręki. Prowadzimy również sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych oraz oryginalnych części i akcesoriów Ford. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę - od doradztwa przy wyborze optymalnego pojazdu na cele prywatne lub biznesowe, przez dobór najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia i finansowania zakupu, po opiekę serwisową w ASO Ford z doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi, zespołem wykwalifikowanych doradców i unikatową recepcją Drive-In.

Nowoczesny, dwukondygnacyjny salon o łącznej powierzchni 4415 m2 jako jeden z niewielu w Polsce spełnia standardy FordStore. Dzięki temu, nasi Klienci mają dostęp do bogato wyposażonych modeli linii premium oraz wielu interaktywnych technologii, przybliżających możliwości Fordów jeszcze przed jazdą testową. Dla odwiedzających nasz salon przygotowaliśmy także wygodne poczekalnie. Zależy nam, by każdy czuł się u nas komfortowo i znalazł dokładnie taki samochód, jakiego szuka. Do odwiedzenia naszego salonu i serwisu zapraszamy klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Gliwice, Zabrze czy Tychy.

Wyróżnienia

Doświadczenie, wiedza i zorientowanie na potrzeby Klienta to wartości, które towarzyszą nam od zawsze. Dzisiaj jesteśmy jednym z największych Dealerów Forda w kraju, wielokrotnie nagradzanym za jakość obsługi, organizację salonu i poziom sprzedaży.

  • W 1999 roku zostaliśmy przyjęci do elitarnej grupy „1000 plus”, skupiającej dealerów, którzy osiągnęli rekordowy poziom sprzedaży w skali roku.
  • W latach: 1997-2003, 2005-2007 oraz 2009-2018 otrzymywaliśmy nagrodę „The Chairman's Award” za najlepszą obsługę klienta. Tym samym staliśmy się jedynym Dealerem Forda w Europie, który przez tyle lat utrzymuje niezmiennie wysoką jakość obsługi.nagroda Ford dla Auto-Boss

Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Forda w Chorzowie (przy Drogowej Trasie Średnicowej 51) oraz do odwiedzenia naszego punktu dealerskiego Ford w Bielsku-Białej.