Salon Samochodowy Ford niedaleko Jaworzna

Poszukujesz sprawdzonego Salonu Samochodowego blisko Jaworzna? Liczysz na znalezienie dobrej okazji i godnych zaufania doradców, ale nie wiesz gdzie skierować swoje kroki? 

Jeżeli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmiała twierdząco to koniecznie sprawdź ofertę przygotowaną przez załogę Auto-Boss Dealera marki Ford na Śląsku. Sprzedażą samochodów tego amerykańskiego producenta zajmujemy się od blisko dwóch dekad. Zebrane doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy stąd, doskonale wiemy z jakimi problemami zmagają się kierowcy na Śląsku, również w Jaworznie. Naszym klientom oferujemy samochody, które będą rozwiązaniem ich problemów. 

Równocześnie dbamy o klientów, którzy już swój wymarzony pojazd posiadają. Prowadzimy Autoryzowany Serwis, w którym dokonujemy szeregu napraw, pozwalających się w dalszym stopniu cieszyć jazdą autami Ford. Zarówno Serwis jak i Salon mieszczą się w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Kupić można u nas również samochody używane w doskonałym stanie technicznym, które przed sprzedażą trafiają do Stacji Obsługi Pojazdów i są sprawdzane wedle wewnętrznych surowych procedur. Poznaj lepiej naszą ofertę i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.


salon samochodowy jaworzno ford


Serwis Ford dla mieszkańców Jaworzna

Prędzej czy później każde auto wymaga wizyty w serwisie. Samochody Ford produkowane są z najlepszej jakości materiałów, dlatego ich zużycie przebiega powoli i można nastawiać się na długą bezawaryjną jazdę. Jednak gdy części eksploatacyjne będą wymagały wymiany nie ma na co czekać, zużyte elementy wpływają na bezpieczeństwo i komfort użytkowania auta.

Autoryzowany Serwis Auto-Boss to idealne miejsce dla mieszkańców Jaworzna, do zadbania o swoje auto. Mechanicy wraz z diagnostami, każdego dnia zmagają się z usterkami, które często wymagają dużej wiedzy o konkretnym modelu auta. Obcując na co dzień z samochodami marki Ford są w stanie szybko i bezbłędnie ocenić jaki element stanowi problem, co pozwala przystąpić niezwłocznie do naprawy. W naszych pracach przywiązujemy dużą uwagę do szczegółów i terminowości.

Ford Focus promocja

ASO posiada dostęp do oryginalnych części zamiennych w korzystnych cenach. Korzystanie z oryginalnych zamienników nie tylko pozwala zachować wartość auta, ale również wpływa na bezpieczeństwo i daje gwarancję, że część będzie pasować do miejsca, w którym powinna się znaleźć.

Regularne serwisowanie auta w ASO Auto-Boss ma pozytywny wpływ na bezpieczeństwo, a w przypadku nowych aut pozwala zachować gwarancję. 


serwis ford naprawa mechanik


Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy w Ford Auto-Boss

Oferta Ford zmienia się niemal co roku, pojawiają się odświeżone wersje modeli będących aktualnie w sprzedaży. Dzisiaj możemy pochwalić się kilkunastoma konstrukcjami sprzedawanymi w różnych wariantach. Od czasów pierwszego Forda T upłynęło wiele czasu, ale idea samochodu dostępnego, dla każdego dalej jest wciąż w nas żywa. Staramy się tworzyć auta przystępne cenowo przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów produkcji oraz ciągłości rozwoju i wprowadzaniu nowych technologii wpływających na zwiększone bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Ford Kuga promocja

Nowe samochody są wyposażone np. w system kontroli pasa ruchu, inteligentny tempomat, system rozpoznający znaki drogowe czy asystenta parkowania. Dzięki temu użytkowanie auta jest jeszcze łatwiejsze i pozwala w pełni cieszyć się jazdą.

Jak widać dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa, również w kwestiach konstrukcyjnych auta. Liczne testy zderzeniowe pozwalają nam tworzyć auta przygotowane na różne zdarzenia drogowe i zapewniające ochronę tego co najważniejsze.


ford jaworzno dealer


Odwiedź nasz Salon Ford w Chorzowie

Jeżeli nasza oferta przypadła Ci do gustu, zapraszamy do bliższego przyjrzenia się dostępnym samochodom albo kontaktu z naszymi handlowcami. Jesteśmy otwarci na pytania dotyczące aut, ubezpieczenia oraz finansowania. W Auto-Boss cenimy Twój czas, wszystkie sprawy załatwiamy w możliwie szybkim tempie, a Ty możesz cieszyć się nowym samochodem przy spełnieniu minimum formalności.


Mieszkańcy Jaworzna mogą dotrzeć do nas w niecałe 30 minut, a o tym że warto chyba nie musimy już przekonywać. Zapraszamy również mieszkańców okolicznych miast Katowic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Częstochowy, Tychów, Sosnowca, Zawiercia, Mikołowa, Mysłowic, Tarnowskich Gór czy Gliwic.