Witamy w salonie Forda niedaleko Katowic

Nowoczesne samochody w atrakcyjnych cenach stanowią ofertę autoryzowanego salonu samochodowego niedaleko Katowic, zapewniającego dostęp do pojazdów marki Ford. Od 1994 roku jesteśmy zorientowani na potrzeby klientów i królujące trendy motoryzacyjne, wyciągając z nich to, co najlepsze. Kompleksowość naszych usług i obsługi polega na stworzeniu oferty obejmującej różne dziedziny motoryzacji - od sprzedaży samochodów, przez doradztwo, po serwisowanie (w warsztacie Forda Auto-Boss). W naszym ASO mechanicy wykonają kompleksowych napraw serwisowych. Autoryzowany serwis zapewnia dostęp do oryginalnych części i kadry, która zna się na swojej pracy najlepiej w okolicach Katowic. Poznaj bliżej to, czym się zajmujemy.

Potwierdzenie jakości

Autoryzowany Salon i Serwis samochodowy znajdujący się niedaleko Katowic, a dokładniej w Chorzowie, został niejednokrotnie wyróżniony przez światowej klasy towarzystwa. Dołączyliśmy m.in. do selektywnej grupy “1000 plus”, w skład której wchodzą dealerzy z rekordowymi wynikami w sprzedaży. Salon Forda Auto-Boss został również zauważony przez organizację przyznającą nagrody za jakość obsługi klientów. Udokumentowane osiągnięcia motywują naszego dealera samochodowego do ciągłego rozwoju i przyciągania kierowców doskonale dobraną ofertą.

Poznaj nasz salon samochodowy

Mogą nas Państwo znaleźć w  budynku mieszczącym się na Drogowej Trasie Średnicowej 51 w Chorzowie. Przeszklony, precyzyjnie wykonany obiekt jest naszą wizytówką, która jest wstępem do tego, co znajduje się w środku. Dealer Forda Auto-Boss to prestiżowe miejsce na mapie salonów samochodowych oferujących zarówno nowe, jak i używane samochody amerykańskiego producenta. Bogata oferta samochodów w różnych wersjach wyposażenia, stylistyce czy wielkościach umożliwia wybór wymarzonego pojazdu. Poza tym specjalizujemy się w sprzedaży części do Forda i naprawianiem pojazdów w autoryzowanym serwisie.

Dobór odpowiedniego pojazdu rozpoczyna się po przekroczeniu progu salonu Forda - modele wystawowe skupiają na sobie wzrok i ułatwiają Państwu wybór - łatwo można wyeliminować samochody, które nie wpasowują się w nasze oczekiwania i styl życia. Auto-Boss zdaje sobie sprawę z tego, że zakup nowego lub używanego samochodu marki Ford wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę finansowania i ubezpieczania. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić nasz salon i poprosić o pomoc jednego z konsultantów.

Ford Katowice używane samochody

Używane samochody marki Ford stanowią istotną część naszej oferty aut dostępnych od ręki. Zajmujemy się sprzedażą aut w pełni sprawdzonych i w co najmniej dobrym stanie technicznym. Liczba samochodów zmienia się w szybkim tempie i nie sposób jest przedstawić wszystkich w tym miejscu. Samochody używane dostępne w jednym z dwóch naszych salonów znajdą Państwo w tym miejscu. Oferta składa się z aut osobowych oraz dostawczych.

Serwis i salon w jednym miejscu

Klienci ASO Forda wiedzą, czym jest prawdziwa wygoda. Jesteśmy w posiadaniu autoryzowanego serwisu znajdującego się obok Katowic - w Chorzowie - gdzie przeprowadzamy naprawy pojazdów o różnym stopniu skomplikowania. Podczas wykonywania usług łączymy profesjonalizm ze zorientowaniem na potrzeby naszych klientów. Auto-Boss to godny zaufania serwis Forda, który od wielu lat troszczy się o samochody kierowców, realizując usługi zgodnie z wymogami techniczno-montażowymi i ustalonymi terminami. Nasi mechanicy marki Ford zajmują się montażem części i ich wymianami, oferując również naprawy. Warsztat Autob-Boss to najlepsze klinika dla Twojego samochodu. 

Z naszą pomocą możesz poddać swój pojazd prawdziwej personalizacji dzięki skorzystaniu z bogatej oferty części i akcesoriów samochodowych perfekcyjnie dobranych pod model i rocznik samochodu. Wszystkie produkty mogą Państwo zobaczyć w dedykowanym sklepie Forda.

Dealer i warsztat Ford czeka na Ciebie

Obecnie od salonów samochodowych wiodących producentów oczekuje się nie tylko bogatej oferty samochodów osobowych i dostawczych, ale również merytorycznego doradztwa i zorientowania w motoryzacyjnych trendach. Jako autoryzowany dealer samochodowy dbamy o naszych stałych i nowych klientów z jednakowym zaangażowaniem i troską o Państwa zadowolenie. W dostępnych w naszej ofercie samochodach zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologicznie systemy, ułatwiające przemieszczenie się i poprawiające komfort zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Odwiedzając ASO Ford można mieć pewność, że samochód oddawany jest w dobre ręce, a naprawa będzie formalnością. Warsztat samochodowy Ford Auto-Boss stawia na szkolenia mechaników i stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Dlatego nie zastanawiaj się i wybierz nasz autoryzowany serwis Ford.

Obsługa klientów to nasza pasja przynosząca zysk finansowy nie tylko naszej firmie Auto-Boss, ale również Państwo. Inwestycja w samochód od światowej klasy producenta jest inwestycją na lata. Samochody marki Ford cieszą się popularnością nie tylko ze względu na swój kompaktowy styl i atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim ze względu na swoją funkcjonalność, wytrzymałość i niezawodność w każdej podróży. Do odwiedzenia salonu bądź skorzystania z serwisu zapraszamy wszystkie osoby z okolicy w tym Sosnowca, Rudy Śląskiej, Tych czy Bytomia. Kup samochód marki Ford i poczuj się bezpiecznie.