Witamy w Autoryzowanym Salonie Samochodowym Ford

Nasz salon samochodowy znajdujący się blisko Zabrza jest częścią rynku motoryzacyjnego od 1994 roku, prężnie się rozwijającym na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Jesteśmy nowoczesnym salonem łączącym różne dziedziny motoryzacji i obsługi klienta, tworząc dla Państwa również przestrzeń serwisu Forda nieopodal Zabrza w Chorzowie. Nasze drzwi są otwarte dla klientów, którzy szukają niestandardowych propozycji pojazdów i doskonałej jakości usług.

Salon samochodowy blisko Zabrza

Marka Ford od lat łączy w sobie współczesny, wysublimowany design wraz z zaawansowanymi technologiami i systemami zachwycającymi kierowców z całego świata. Tworzymy prestiżowe miejsce, w którym znajdą Państwo zarówno nowe, jak i używane pojazdy o różnych wersjach wyposażenia, kolorystyki czy modelach samochodowych. Proponujemy rozwiązania idealne dla rodzin, pojedynczych klientów oraz klientów biznesowych, oferując im indywidualnie dobrane modele samochodów. Salon Forda w Auto-Boss wpisuje się we współczesne modele obsługi klienta zgodne ze standardami firmy.

Serwis Forda w pobliżu Zabrza

Dysponujemy niezawodnym i profesjonalnym serwisem Forda, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Stale podnosimy jakość oferowanych usług, dlatego od początku istnienia salonu inwestujemy w rozwój mechaników, których wykształcenie pozwala na proponowanie optymalnych rozwiązań. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie diagnostycznym, pozwalającym na przeprowadzanie zarówno podstawowych, jak i skomplikowanych napraw.

Z naszą pomocą uzupełnisz braki w wyposażeniu swojego samochodu, zaopatrując się m.in. w części Forda. Korzystają z nich przeszkoleni technicy, a produkty, na których pracują spełniają wymogi techniczno-montażowe i dodatkowo posiadają uznane certyfikaty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo stosowania auto części marki Ford. Poznaj naszą kompletną ofertę samochodów i skontaktuj się z wybranym konsultantem. Zaufaj nam i poznaj nową jakość jazdy i bezpieczeństwa. Do skorzystania z naszej oferty salonu bądź serwisu zapraszamy również osoby z pobliskich miast jak Bytom, Gliwice, Ruda Śląska czy Katowice.