Zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Samochodowego Forda

Salon samochodowy FORD znajdujący się obok Gliwic w Chorzowie od 1994 roku oferuje swoim klientom innowacyjne, motoryzacyjne rozwiązania światowej sławy amerykańskiego producenta samochodowego. Auto-Boss w Chorzowie tworzy prestiżową przestrzeń, specjalizując się w sprzedaży nowych i używanych samochodów w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy świadomymi właścicielami salonu Forda niedaleko Gliwic - zdecyduj się skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy.

Samochody marki Ford w pobliżu Gliwic

Mogą nas Państwo znaleźć w nowoczesnym i designerskim wnętrzu salonu marki Ford przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Oferta dopasowana pod wymagania współczesnego kierowcy obejmuje zarówno nowe, jak i używane samochody Forda niedaleko Gliwic. Poza tym prowadzimy sprzedaż oryginalnych, certyfikowanych części i akcesoriów, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo i polepszyć możliwości eksploatacyjne pojazdów. Udostępniliśmy dla Państwa użytku nowoczesne, przestronne poczekalnie, chcąc zapewnić komfortowe warunki zakupów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Ford w Europie, dbając o jakość świadczonych usług i obsługę zgodną z najwyższymi standardami.

Odnośnie oferty na używane Fordy, oferta zmienia się bardzo dynamicznie i nie sposób aktualizować ją w kliku miejscach jednocześnie. Modele używane znajdą Państwo na stronie "dostępne samochody" wybierając filtr "używane", albo wchodząc przez ten link: ford używane. Korzystając z oferty dealera Ford mają Państwo gwarancje, że sprzedawane używane auta zostały dokładnie sprawdzone i informacje udzielone podczas sprzedaży nie będą rozmijać się z prawdą. Każdy samochód posiada dokładny opis, który powinien pozwolić dokonać wyboru. Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość przetestowania danego egzemplarza podczas jazdy próbnej, do czego serdecznie zachęcamy. Oferujemy również atrakcyjne oferty leasingu, zapraszamy do odkrycia auta dla siebie.

Serwis w ASO Ford

Oszczędność czasu i pieniędzy to znak współczesności, dlatego prowadzimy również serwis Forda, w którym dokonają Państwo podstawowych i skomplikowanych napraw pojazdów. Marka Ford projektuje i produkuje niezawodne samochody, jednak jak każdy sprzęt pojazdy również się zużywają i ulegają mechanicznym uszkodzeniom. Mechanicy Forda konsultują z klientami wykonywane usługi, przedstawiając koszty naprawy, czas jej zrealizowania i przebieg usuwania usterki.

Ponadto prowadzimy sklep Forda w pobliżu Gliwic, zapewniając dostęp do certyfikowanych części i akcesoriów samochodowych. Dealer Ford jest w stanie zaoferować Państwu dostęp do wielu akcesoriów wśród, których znajdą się haki holownicze, akcesoria transportowe, bagażniki dachowe oraz masa innych dostępnych do zobaczenia w katalogu Forda.

Innowacyjność w najprostszej formie

Sylwetki oferowanych przez nas samochodów są indywidualnie dobierane zgodnie z przeprowadzoną analizą potrzeb klienta. Współczesność oczekuje stosowania zaawansowanych rozwiązań, które są zamknięte w najprostszej, kompaktowej formie. Personalizacja wybranego pojazdu jest możliwa m.in. dzięki częściom do Forda oferowanym przez Auto-Boss. Pozyskujemy klientów nie tylko z województwa śląskiego, ale również z całej Polski. Kilometry przestają mieć znaczenie, gdy ktoś inwestuje w bezpieczeństwo i swoją przyszłość jako kierowcy.

Sprawdź Ford Gliwice

ASO marki Ford niedaleko Gliwic dedykuje swoją ofertę początkującym i zaawansowanym kierowcom, którzy chcą powierzyć swoją przyszłość w ręce profesjonalistów. Niezmiennie od wielu lat zdobywamy referencje wyrażające zadowolenie klientów i zawierające ich pochwały w kontekście standardów obsługi klienta. Zachęcamy do kontaktu z salonem Forda Auto-Boss w pobliżu Gliwic, gwarantujemy Państwu satysfakcję i oferujemy wieloletnią współpracę wraz z pomocą przy usterkach czy wymianach części w pojeździe. Zapraszamy również osoby z innych miast rejonu Śląska takich jak Zabrze, Ruda Śląska czy Bytom. Kontakt do nas mogą odnaleźć Państwo w tym linku, a mapa dojazdu obrazująca miejsce naszego salonu znajduje się poniżej.