Salon samochodowy Ford w pobliżu Bytomia

Autoryzowany salon i serwis samochodowy Ford Auto-Boss niedaleko Bytomia od lat oferuje pojazdy światowej sławy koncernu motoryzacyjnego. W codziennej pracy z klientem stawiamy przede wszystkim na efektywne rozwiązania i profesjonalną obsługę, która stanowi klucz do sukcesu w poszukiwaniu nowego samochodu. Nasz Salon marki Ford w Chorzowie stawia czoła współczesnym problemom i oczekiwaniom, oferując kierowcom optymalne i przemyślane propozycje. W dobie konsumpcjonizmu i przesytu produktami staramy się dobierać samochody w taki sposób, aby służyły kierowcom wiele lat i były bezawaryjne.

Naprawa samochodu w serwisie Ford niedaleko Bytomia

Poza salonem Forda niedaleko Bytomia prowadzimy również serwis samochodowy, w którym dokonujemy podstawowych i zaawansowanych napraw pojazdów z zakresu mechaniki, lakiernictwa czy blacharstwa. Nasza firma łączy w sobie precyzję działania i profesjonalizm. Od lat inwestujemy w sprzęt diagnostyczny i ciągły rozwój kadry mechaników, dzięki czemu możemy gwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług i niezawodne, oryginalne części do Forda. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twój samochód był sprawny przez wiele lat, zainwestuj w niego z naszą pomocą.

Nowoczesne podejście w Ford Bytom

Salon samochodowy Auto-Boss posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze modele samochodów osobowych i dostawczych - zarówno tych z pierwotnego, jak i wtórnego rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę, która rozpoczyna się od pierwszej rozmowy z klientem i analizy jego potrzeb, a następnie przechodzi na kolejne etapy współpracy - doradztwo czy przedstawienie oferty finansowania. Salon Forda Auto-Boss  skupia się przede wszystkim na kierowcy - jego oczekiwaniach oraz możliwościach finansowych. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Zabrze, Ruda Śląska czy Katowice. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ tylko w ten sposób będziemy mogli Państwa poznać i dobrać indywidualną ofertę.