Salon samochodowy Ford blisko Tychów

Profesjonalny salon i serwis samochodowy w pobliżu Tychów od lat pozyskuje wymagających klientów, którzy poszukują pojazdów marki Ford. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przemieszczanie się samochodem to nie tylko przyjemność, ale także obowiązek i znaczące ułatwienie w codziennym życiu. W związku z tym wśród naszej oferty samochodów nowych i używanych marki Ford można znaleźć wersje kompaktowe, sportowe oraz rodzinne.

Salon samochodowy to tylko jeden z elementów dobrze funkcjonującego dealera aut, drugi stanowi ASO w którym mechanicy dokonują serwisowania oraz napraw dla aut marki ford.

Serwis Ford Tychy - ASO - części zamienne

Serwisowanie pojazdów w naszym salonie samochodowym jest ułatwieniem dla każdego kierowcy korzystającego z naszej oferty - w jednym miejscu mogą Państwo kupić samochód, zaopatrzyć się oryginalne części lub serwisować pojazd. Zakres naszych usług obejmuje lakierowanie, blacharstwo, mechanikę, wulkanizację opon oraz inne naprawy i diagnostykę. Wykwalifikowani mechanicy z serwisu Forda w pobliżu Tychów wykonują swoją pracę zgodnie ze standardami firmy i wymogami techniczno-montażowymi. To, co nas wyróżnia wśród innych autoryzowanych salonów to przede wszystkim terminowość i fachowość. W ASO Ford korzystamy z doskonale wyposażonej Stacji Kontroli Pojazdów, w której dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem diagnostycznym.

Salon i Sklep Forda niedaleko Tychów 

W Autoryzowanym Salonie Samochodowym Auto-Boss znajdują się zarówno nowe, jak i używane samochody w różnych wersjach stylistycznych i wyposażeniowych. Istotnym jest dla nas to, by sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, którym zależy na komforcie jazdy, innowacyjnych rozwiązaniach i bezpieczeństwie. Obecnie stosowane inteligentne systemy w pojazdach marki Ford przekładają się na wygodę użytkowania pojazdów i stabilną, bezpieczną jazdę.

Ponadto poza naprawą samochodów marki Ford, zajmujemy się również prowadzeniem sprzedaży części samochodowych. Nasz godny polecenia sklep Forda w pobliżu Tych w swojej ofercie posiada najwyższej klasy oryginalne auto części w atrakcyjnych cenach.

Postaw na innowacyjność i jakość z salonem Forda

Poszukiwania Autoryzowanego Salonu Samochodowego marki Ford wcale nie muszą być czasochłonne i skomplikowane. Wystarczy zaufać salonowi Auto-Boss w Chorzowie i skorzystać z naszej szerokiej oferty samochodów osobowych i dostawczych. To, czym kierujemy się w pracy to przede wszystkim profesjonalizm, innowacyjność i bezpieczeństwo.  W razie problemów z autem zapraszamy do odwiedzenia naszego ASO, w którym mechanicy dokonają niezbędnych napraw.

Zaskocz się i poznaj nowe oblicze motoryzacji dzięki samochodom marki Ford. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym miast ościennych jak Mikołów czy Sosnowiec.