Autoryzowany Salon Ford niedaleko Rudy Śląskiej

Przedstawiamy Państwu ofertę dla indywidualnych i biznesowych klientów Autoryzowanego Salonu i Serwisu marki Ford niedaleko Rudy Śląskiej. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, traktując naszych klientów po partnersku. Wieloletnie doświadczenie w pracy z kierowcami sprawiło, że jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, przez wybór optymalnego rozwiązania po przedstawienie oferty ubezpieczeniowej i oferty finansowania.

Dostępne od ręki Samochody Ford


Salon Samochodowy wspomagany jest pracą ASO Ford, w którym nasi mechanicy dokonują skutecznych naprawach, w dobrych cenach i szybkim tempie. Dostęp do oryginalnych części Ford pozwala utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa i zapewnić długą eksploatację. Serwisowanie auta nie musi być stresujące, sprawdź nas i sam się o tym przekonaj.


ford ruda śląska


Ford dla Rudy Śląskiej

Szeroka oferta nowych i używanych samochodów dedykowana jest dla wymagających klientów, którzy chcą zainwestować pieniądze w niezawodny sprzęt. Pojazdy popularnego i cenionego na rynku amerykańskiego producenta marki Ford charakteryzują się bezawaryjnością, najwyższą klasą wykonania i funkcjonalnością.

Ruda Śląska jako nieduże miasto należące do aglomeracji górnośląskiej jest idealnym miejscem do życia oraz bazą wypadową w góry czy inne urokliwe miejsca Śląska. Cieszymy się, że z naszą ofertą trafiamy do kierowców z tego miasta.

Salon Samochodowy Ford Auto-Boss posiada w swojej ofercie zarówno nowe modele aut jak i używane samochody. Wśród obecnie dostępnych nowych samochodów można znaleźć:

Serwis i części Ford - szybka naprawa w ASO

Dla większości naszych klientów istotne jest, by oferta obejmowała możliwie jak najwięcej usług. Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu miejsca, które zajmuje się sprzedażą samochodów, oryginalnych części i serwisowaniem pojazdów, to zapraszamy do serwisu Forda niedaleko Rudy Śląskiej. 

Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zajmują się naprawami blacharsko-lakierniczymi i montażowymi, korzystając z szerokiej oferty części do Forda oferowanej przez Salon Samochodowy Auto-Boss. Wybór oryginalnych części jest bardzo ważny, gdyż pozwala zachować gwarancję na auto o ile taka jest oraz gwarantuje, że będą one doskonale dopasowane i wytrzymają wiele tysięcy kilometrów.


serwis ford ruda śląska


Części do Forda dostępne w naszej ofercie to nie tylko elementy mechaniczne, ale również szeroki zakres akcesoriów zwiększających osiągi auta, jego ładowność oraz komfort jazdy. Mowa tutaj oczywiście o częściach z katalogu Ford Performance. Z katalogu można dowiedzieć się o dedykowanych:

  • sportowych prowadnicach foteli
  • elementach stylizacyjnych wnętrz
  • światłach
  • zewnętrzne i wewnętrzne zabezpieczenia
  • deflektory wiatru do okien
  • nawigacje
  • wielu innych elementach

Naprawa samochodu nie musi być utrapieniem, zwłaszcza z certyfikowanymi mechanikami Ford. Nasi specjaliści doskonale znają każdy model Forda i potrafią wykonywać nawet najbardziej skomplikowane naprawy w szybkim tempie. 

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko naprawy lakiernicze i blacharskie, ale również: diagnostykę komputerową, wymianę opon, ogólny serwis mechaniczny czy diagnostykę akumulatora.

Części i akcesoria Ford


Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy chcą zainwestować w profesjonalną obsługę i najwyższej klasy samochody przyszłości. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Katowice, Tychy, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Jaworzno, Zawiercie, Mysłowice, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Mikołów. Salon Samochodowy Auto-Boss czeka na Państwa!