Autoryzowany salon Ford niedaleko Rudy Śląskiej

Przedstawiamy Państwu ofertę dla indywidualnych i biznesowych klientów Autoryzowanego Salonu i Serwisu marki Ford niedaleko Rudy Śląskiej. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, traktując naszych klientów po partnersku. Wieloletnie doświadczenie w pracy z kierowcami sprawiło, że jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, przez wybór optymalnego rozwiązania po przedstawienie oferty ubezpieczeniowej i oferty finansowania.

Salon wspomagany jest pracą ASO Ford, w którym nasi mechanicy dokonują skutecznych naprawach, w dobrych cenach i szybkim tempie. Dostęp do oryginalnych części Ford pozwala utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa i zapewnić długą eksploatację. Serwisowanie auta nie musi być stresujące, sprawdź nas i sam się o tym przekonaj.

Ford dla Rudy Śląskiej

Szeroka oferta nowych i używanych samochodów dedykowana jest dla wymagających klientów, którzy chcą zainwestować pieniądze w niezawodny sprzęt. Pojazdy popularnego i cenionego na rynku amerykańskiego producenta marki Ford charakteryzują się bezawaryjnością, najwyższą klasą wykonania i funkcjonalnością. 

Salon samochodowy Ford Auto-Boss posiada w swojej ofercie zarówno nowe modele aut jak i używane samochody. Wśród obecnie dostępnych nowych samochodów można znaleźć:

  • Ford Transit Courier
  • Ford KA +
  • Ford Ecosport
  • Ford Focus
  • Ford Kuga
  • Oraz wiele więcej.

Serwis i części Ford

Dla większości naszych klientów istotne jest, by oferta obejmowała możliwie jak najwięcej usług. Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu miejsca, które zajmuje się sprzedażą samochodów, oryginalnych części i serwisowaniem pojazdów, to zapraszamy do serwisu Forda niedaleko Rudy Śląskiej. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zajmują się naprawami blacharsko-lakierniczymi i montażowymi, korzystając z szerokiej oferty części do Forda oferowanej przez salon Auto-Boss. 

Naprawa samochodu nie musi być utrapieniem, zwłaszcza z certyfikowanymi mechanikami Ford. Nasi specjaliści doskonale znają każdy model Forda i potrafią wykonywać nawet najbardziej skomplikowane naprawy w szybkim tempie. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko naprawy lakiernicze i blacharskie, ale również: diagnostykę komputerową, wymianę opon, ogólny serwis mechaniczny czy diagnostykę akumulatora. 

Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy chcą zainwestować w profesjonalną obsługę i najwyższej klasy samochody przyszłości. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym takich miast jak Gliwice, Zabrze, Mikołów.