Salon i serwis marki Ford niedaleko Mikołowa

Jesteśmy doświadczonym Autoryzowanym Salonem i Serwisem pojazdów marki Ford w pobliżu Mikołowa, oferującym naszym klientom kompleksową obsługę zgodną ze standardami firmy Ford. Rynek motoryzacyjny jest wymagającą branżą, dlatego pracujemy według określonych zasad i schematów, aby móc Państwu zaproponować możliwie jak najwięcej satysfakcjonujących rozwiązań. 

Salon samochodowy Auto-Boss specjalizuje się zarówno w sprzedaży samochodów, jak i naprawach o charakterze blacharsko-lakierniczym czy mechanicznym. Prowadzony przez naszą firmę serwis Forda w pobliżu Mikołowa a konkretnie w Chorzowie jest gwarancją wykonania serwisu na najwyższej poziomie, a wszelkie działania i decyzje są nadzorowane przez wykwalifikowanych specjalistów-mechaników. W naszym serwisie mogą Państwo wykonać szereg napraw, a wśród nich:

  • serwis mechaniczny
  • serwis blacharsko-lakierniczy
  • wymiana opon
  • diagnostyka akumulatora
  • diagnostyka komputerowa

Skorzystaj z naprawy Forda w Auto-Boss, aby poznać szczegóły prawidłowej eksploatacji pojazdów i dowiedzieć się, czym jest prawdziwa niezawodność.

Ford - salon samochodowy

Nasz salon samochodowy w pobliżu Mikołowa jest utożsamieniem innowacyjności i technologii, prezentując swoim klientom współczesne modele samochodów osobowych i dostawczych. Dynamiczny design i bezawaryjność kryją się pod nazwą marki samochodowej Ford, która od lat projektuje i produkuje pojazdy w przystępnych cenach, nie tracąc przy tym na jakości. Gdy części podlegające eksploatacji wyczerpią swoją żywotność zapraszamy na naprawę do naszego serwisu.

Większość naszych klientów to osoby, dla których stosunek jakości do ceny jest warunkiem decydującym o zakupie nowego lub używanego samochodu. Zapewniamy Państwu dostęp do atrakcyjnych rozwiązań finansowania i szerokiej oferty ubezpieczeniowej, bo wiemy, jak ważny jest sprawny samochód, który służy przez wiele lat. Korzystamy z najnowocześniejszych technologicznie rozwiązań, które przekładają się na wygodę i jakość użytkowania pojazdów.

Salon samochodowy Mikołów

Autoryzowany Salon Auto-Boss znajduje się w przestronnym, nowoczesnym wnętrzu, które zachwyca nie tylko wyglądem, ale również ofertą designerskich, niezawodnych samochodów. Ciągle pracujemy nad rozwojem i ofertą salonu samochodowego, dlatego zachęcamy wymagających klientów do zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystaniem z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Tuż obok salonu znajduję się przestronny serwis, w którym nasi mechanicy dokonują napraw w krótkim czasie. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym z pobliskich miast jak Ruda Śląska, Katowice, Tychy.