Salon i serwis Forda niedaleko Sosnowca

Świadomi właściciele pojazdów wiedzą, jak istotna dla prawidłowego funkcjonowania samochodu jest jego właściwa eksploatacja i wybór odpowiedniego modelu. O przedłużenie żywotności sprzętu dbają również autoryzowane salony samochodowe i serwisy samochodowe, które dysponują wykwalifikowaną kadrą pracowniczą składającą się z diagnostów i mechaników, którzy korzystają z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Salon Forda niedaleko Sosnowca poza serwisowaniem oferuje również nowe i używane samochody pochodzące od światowej klasy producenta motoryzacyjnego. 

W naszym ASO Ford dbamy o standard wykonywanych napraw oraz ich terminowość. Nasi klienci mają dostęp do oryginalnych części Ford w korzystnych cenach. Części można również zakupić jak w sklepie bez konieczności montażu ich u nas.

Poznaj, na czym polega innowacyjność naszej oferty.

Salon samochodowy Forda w pobliżu Sosnowca

Wybór samochodu jest decyzją na kilka najbliższych lat, dlatego ważne jest, by dobrać ofertę pod indywidualne oczekiwania klienta, jego możliwości finansowe oraz rodzaj preferowanej jazdy. Salon samochodowy Auto-Boss znajduje się w Chorzowie co jest idealną lokalizacją dla klientów z Sosnowca. Dysponuje wykwalifikowanym gronem specjalistów, którzy spotkanie z klientem rozpoczynają od analizy jego potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że Państwo chętniej nam ufają, a my możemy skomponować dla Państwa skrojoną na miarę ofertę. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych, używanych, osobowych i dostawczych samochodów w różnych wersjach wyposażeniowych i kolorystycznych. Ponadto zapewniamy pomoc i doradztwo w zakresie finansowania i ubezpieczenia Państwa wyborów.

Części Ford w ASO - sklep i serwis

Dbamy nie tylko o jakość obsługi klienta, ale także jej kompleksowość, dlatego poza serwisem ASO Forda, prowadzimy również sklep z częściami samochodowymi. Jakość, wytrzymałość i certyfikaty części do Forda mają wpływ na bezpieczną i komfortową jazdę. Naszym serwisem zajmują się wykwalifikowani mechanicy z odpowiednim wykształceniem, dzięki któremu możliwa jest naprawa podstawowych i zaawansowanych usterek. Dysponujemy zaawansowanych technologicznie sprzętem diagnostycznym, który usprawnia wykonywanie napraw i pozwala pracować szybciej i dokładniej.

Korzystając z oferty ASO Auto-Boss oddają Państwo samochód w ręce mechaników gotowych na dokonanie taki napraw jak:

  • Serwis blacharsko lakierniczy
  • Sprawdzenie stanu i wymiana opon
  • Diagnostyka akumulatora
  • Serwis mechanicznych

Ford dla sosnowca

Kierowcy poszukujący godnego zaufania salonu samochodowego Forda lub ASO w okolicy Sosnowca powinni zainteresować się ofertą Auto-Boss. W nowoczesnej przestrzeni autoryzowanego salonu i serwisu znajdują się wszystkie niezbędne usługi dla fanów motoryzacji ze stajni Forda. Inwestujemy w sprzęt posiadający zaawansowane technologicznie systemy, które przekładają się na jakość i sprawność pojazdów. Korzystając z naszej oferty dowiedzą się Państwo, czym jest prawdziwy luksus w atrakcyjnej cenie. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym z takich miast jak Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza czy Katowice.