Salon Samochodowy Ford blisko Dąbrowy Górniczej

Salon Samochodowy Auto-Boss znajdujący się w pobliżu Dąbrowy Górniczej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców, tworząc miejsce, w którym poza samochodami nowymi i używanymi, znajdują się również części i akcesoria do samochodów marki Ford. Współczesny rynek domaga się od firm stałego poszerzania oferty, dlatego nasz Autoryzowany Serwis zajmuje się również naprawą pojazdów marki Ford niedaleko Dąbrowy Górniczej w Chorzowie. Dbamy o klientów, uwzględniając ich potrzeby, możliwości finansowe i oczekiwania względem zastosowanych technologicznych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno auta osobowe jak i dostawcze, a wśród nich:

  • Ford Transit
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo
  • Ford Mustang
  • Ford Fiesta
  • wiele więcej

Choć głównie zajmujemy się sprzedażą nowych aut posiadamy szeroką ofertę samochodów używanych, do której przejrzenia serdecznie zachęcamy.

Salon samochodowy Forda

Nasz Autoryzowany Salon i Serwis pracuje zgodnie ze standardami firmy, zapewniając kierowcom kompleksową obsługę - począwszy od analizy potrzeb klienta, dobór wymarzonego samochodu i serwisowanie w ASO. Pracownicy Salonu marki Ford niedaleko Dąbrowy Górniczej od lat ułatwiają klientom zakupy, przedstawiając oferty ubezpieczeń i możliwości kredytowania oraz finansowania pojazdów. Firma łączy w sobie nowoczesne wnętrze naszego Salonu i odzwierciedlenie jego estetyki w oferowanych przez nas samochodach osobowych i dostawczych, które powstają dzięki pomysłom doświadczonych projektantów.

Auto Boss, oferujący samochody marki Ford, obsługuje zarówno indywidualnych, jak i biznesowych klientów, tworząc przestrzeń do rozmowy dla każdego. Jeżeli szukasz funkcjonalnego i nowoczesnego Autoryzowanego Salonu marki Ford, w którym pracownik zadba o Twoją przyszłość i bezpieczeństwo, to zaufaj specjalistom w Salonie Samochodowym Auto-Boss w pobliżu Dąbrowy Górniczej w Chorzowie. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym z takich miast jak Sosnowiec czy Mikołów. Ze swojej strony obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Serwis Ford

Nawet najlepsze samochody z czasem będą wymagały ingerencji mechaników. Elementy eksploatacyjne, po pewnym czasie będzie trzeba wymienić i warto wtedy skorzystać z możliwości założenie oryginalnych zamienników. Takie rozwiązanie jest optymalne, gdyż zapewnia doskonałe spasowanie, jest gwarancją jakości oraz jest dostępne w naszym serwisie w korzystnych cenach. Nie bez znaczenia dla aut objętych gwarancją jest również fakt, że tylko oryginalne części gwarantują podtrzymanie gwarancji. Więcej informacji na temat zasad gwarancji uzyskają Państwo w naszym Salonie Forda.

Serwisowanie aut w ASO Auto-Boss to najlepsza opcja dla osób szukających rzetelnego warsztatu w okolicach Dąbrowy Górniczej. Zespół mechaników na co dzień obcujący z różnymi modelami Forda zna każde auto na wylot, dzięki czemu potrafi trafnie i szybko określić przyczynę problemów i równie szybko ją wyeliminować. Nasi mechanicy co roku doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikację, aby być gotowym na nowe wyzwania.

Finansowanie Ford

Warto również wspomnieć o modelu finansowania aut Ford dla klientów z Dąbrowy Górniczej dostępnych w naszym salonie samochodowym. Najpopularniejszą opcją finansowania jest leasing dostępnych jako leasing operacyjny oraz finansowy. Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm, szczegóły ofert różnią się od siebie i można zapoznać się z nimi tutaj: Ford opcje finansowania. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując możliwie niskie raty i łatwą spłatę. Ford leasing dostępny jest zarówno dla aut nowych jak i używanych.