Salon samochodowy Ford blisko Dąbrowy Górniczej

Salon samochodowy Auto-Boss znajdujący się w pobliżu Dąbrowy Górniczej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców, tworząc miejsce, w którym poza samochodami nowymi i używanymi, znajdują się również części i akcesoria do samochodów marki Ford. Współczesny rynek domaga się od firm stałego poszerzania oferty, dlatego nasz autoryzowany serwis zajmuje się również naprawą pojazdów marki Ford niedaleko Dąbrowy Górniczej w Chorzowie. Dbamy o klientów, uwzględniając ich potrzeby, możliwości finansowe i oczekiwania względem zastosowanych technologicznych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno auta osobowe jak i dostawcze, a wśród nich:

  • Ford Transit
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo
  • Ford Mustang
  • Ford Fiesta
  • wiele więcej

Choć głównie zajmujemy się sprzedażą nowych aut posiadamy szeroką ofertę na samochody używane, do której przejrzenia serdecznie zachęcamy.

Salon samochodowy Forda blisko Ciebie

Nasz Autoryzowany Salon i Serwis pracuje zgodnie ze standardami firmy, zapewniając kierowcom kompleksową obsługę - począwszy od analizy potrzeb klienta, dobór wymarzonego samochodu i serwisowanie sprzętu w ASO. Pracownicy salonu marki Ford niedaleko Dąbrowy Górniczej od lat ułatwiają klientom zakupy, przedstawiając oferty ubezpieczeń i możliwości kredytowania oraz finansowania pojazdów. Firma łączy w sobie nowoczesne wnętrze naszego salonu i odzwierciedlenie jego estetyki w oferowanych przez nas samochodach osobowych i dostawczych, które powstają dzięki pomysłom doświadczonych projektantów.

Auto Boss, oferujący samochody marki Ford, obsługuje zarówno indywidualnych, jak i biznesowych klientów, tworząc przestrzeń do rozmowy dla każdego. Jeżeli szukasz funkcjonalnego i nowoczesnego Autoryzowanego Salonu marki Ford, w którym pracownik zadba o Twoją przyszłość i bezpieczeństwo, to zaufaj specjalistom w salonie samochodowym Auto-Boss w pobliżu Dąbrowy Górniczej w Chorzowie. Obsługujemy klientów z całego Śląska w tym z takich miast jak Sosnowiec czy Mikołów. Ze swojej strony obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.