COVID-19 Pomożemy Online
Wyszukaj 42 pojazdów na sprzedaż

AUTO-BOSS salon i serwis FORD Chorzów

AUTO-BOSS to Autoryzowany Salon i Serwis Forda w Chorzowie, który na śląskim rynku automotive działa i konsekwentnie rozwija się nieprzerwanie od 1994 roku.

W eleganckich, przestronnych wnętrzach, na Klientów czeka pełna gama nowych samochodów marki Ford: osobowych oraz dostawczych. Wiele modeli dostępnych jest od ręki. Prowadzimy również sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych oraz oryginalnych części i akcesoriów Ford. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę - od doradztwa przy wyborze optymalnego pojazdu na cele prywatne lub biznesowe, przez dobór najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia i finansowania zakupu, po opiekę serwisową w ASO Ford z doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi, zespołem wykwalifikowanych doradców i unikatową recepcją Drive-In.

Niezawodność Dealera Forda na Śląsku

Przygotowaliśmy bogatą ofertę samochodów przeznaczonych dla różnych kierowców, ich odmiennych oczekiwań i możliwości finansowych. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie zakupu - od pełnego doradztwa, przez przedstawienie sposobów finansowania, po sfinalizowanie transakcji. Jesteśmy godnym zaufania Dealerem wśród salonów Forda na Śląsku, na potwierdzenie czego posiadamy setki pozytywnych referencji i opinii od naszych klientów, którzy decydują się pozostać z nami na dłużej. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaufanie i naprawę samochodów w naszym ASO marki Ford w Chorzowie.

Nowe oblicze serwisowania pojazdów

Dysponujemy serwisem Forda w Chorzowie obsługującym cały rejon Śląska i zapewniając naszym klientom kompleksowość usług dzięki profesjonalnym przedstawicielom handlowym oraz wykształconym i doświadczonym mechanikom samochodowym. Od lat tworzymy miejsce, w którym wszystko znajduje się w zasięgu ręki - mogą Państwo skorzystać z oferty sklepu Forda, salonu oraz serwisu. Zalecamy dbać o wymarzony samochód, a gdy przyjdzie czas na wymianę części warto skorzystać z oryginalnych części marki Ford. Oryginalne części samochodowe danej marki są gwarantem przedłużenia żywotności naszego pojazdu oraz dlatego zachęcamy do korzystania z ofert zaufanego Dealera Ford Auto-Boss Chorzów

Mechanicy Forda korzystają z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz certyfikowanych narzędzi, które wpasowują się w obraz świadomego i profesjonalnego serwisu Auto-Boss. Kierowcy przez lata szukają serwisu, który spełnia ich oczekiwania i ma fachowe podejście do motoryzacji. Salon Forda na Śląsku to gwarancja profesjonalnej usługi, na którą składają się nowoczesne podejście do samochodów, wykwalifikowani mechanicy, szybkie i uważne działanie oraz najlepsza diagnostyka.

Skontaktuj się z namiUmów się na serwisUmów się na jazdę próbną


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera